XLsucker vakuová pumpa pro muže - black

Cena:649,00 Kč
Dostupnost:Skladem


Podrobný popis produktu XLsucker vakuová pumpa pro muže - black

Vakuové pumpy mají několik kladných účinků důležitých pro muže. Vedle mírného zvětšení penisu také významně pomáhají dosáhnout erekce a v neposlední řadě doslova trénují topořivá tělíska a celou funkci vlastní erekce.

Pánové s větším penisem mívají potíže s erekcí dříve než běžněrozměrový zbytek populace, ale těžko hledají vakuové pumpy, které by jim vyhovovaly velikostí. Může jít o problém s délkou válce - válec se podtlakem vtlačí do podbřišku a penis vystoupne mnohem více, než by se dalo čekat. Není vyjímkou, že se penis opře až o dno válce. A také o průměr - penis nabyde do průměru poměrně hodně a pokud se při zvětšování silně tře o stěny, může to vyvolávat nepříjemné pocity.

Super Pump je právě koncipována pro řešení tohoto problému. Délka jejího válce je 19cm a vnitřní průměr je 5cm. Takové rozměry by měly stačit i poměrně vyvinutým jedincům.

Podtlak se vytváří stiskacím blónkem a zpětné napuštění atmosférického tlaku stisknutím tlačítka na ventilu mezi balónkem a válcem.

Součástí pumpy je také jemná latexová manžeta.

Doporučujeme k pumpě přiobjednat kvalitní lubrikační gel. Na latexovou manžetu nepoužívejte žádné tuky  - pouze je povolen až doporučen silikonový lubrikant.

Pro zvýšení účinků a zpříjemnění použití je možno pumpu používat ve vaně pod vodou. Dodržujte zásady bezpečnosti - vodní podtlak je silnější.


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop