Womanizer Premium masážní strojek blue/chrome

Cena:5 999,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Délka : 15,5
  • Hmotnost : 135
  • Nabíjení : 2
  • Výdrž : až 4

Podrobný popis produktu Womanizer Premium masážní strojek blue/chrome

Oblíbený bezdotykový masážní strojek značky Womanizer s novými převratnými funkcemi.

Základní princip fungování je stejný jako u ostatních stimulátorů klitorisu pomocí podtlakových vln. I Womanizer Premium stimuluje klitoris bez jakéhokoliv kontaktu díky použité technologii, která funguje tak, že silikonový zobáček klitoris jemně nasaje, obejme a tlakovými pulzy ho masíruje.

V čem je Womanizer Premium jiný od ostatních modelů:

  • funkce Smart Silence (chytré ticho): Womanizer začíná fungovat až ve chvíli, když se přiblíží a téměř dotýká pokožky. V okamžiku, kdy ho vzdálíte od těla, vypíná se. Šetří se tím baterie a není třeba ho nabíjet tak často. Tuto funkci ale můžete deaktivovat (vypnout), a to současným stisknutím a podržením tlačítek (+) a (-) po dobu cca 2 sekund.
  • je výrazně tišší od ostatních modelů
  • na výběr je 12 intenzit podtlakových vln
  • funkce Autopilot: jedná se o relaxační funkci, která přináší nečekané orgasmy.

Po aktivaci Autopilota zmáčknutím tlačítka označeného vlnovkou, se  rozsvítí jedna z LED kontrolek. Spustí se první mód podtlakových vln a dále si Womanizer sám vybírá rytmus podtlakových vln mezi 1. až 4. stupněm intenzity.

Po zmáčknutí tlačítka (+) se spustí druhý mód a Womanizer  si sám vybírá rytmus podtlakových vln mezi 1. až 8. stupněm intenzity.

A do třetice - pod opětovném zmáčknutí tlačítka (+) se spustí třetí mód a Womanizer  si sám vybírá rytmus podtlakových vln mezi 1. až 12. stupněm intenzity.

Program vybírá intenzitu podtlakových vln náhodně a v tom je to kouzlo. Nikdy nevíte, jak nečekaně se váš orgasmus dostaví.

Womanizer Premium je samozřejmě vodotěsný. Vaše nekončící potěšení může probíhat kdekoliv - v ložnici, ve sprše, ve vaně.

Balení obsahuje: Womanizer, USB magnetická nabíječka, náhradní silikonový zobáček, sáček pro uskladnění

 


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop