White Sensation sada erotických pomůcek

Cena:1 379,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Barva : bílá
  • Baterie : nejsou součástí balení
  • Materiál : plast a silikon
  • Obsah : 8 erotických pomůcek
  • Pomůcka pro : páry, novomanžele

Podrobný popis produktu White Sensation sada erotických pomůcek

Ideální sada erotických pomůcek pro páry či jako praktický svatební dar!  Obsahuje veškeré potřebné pomůcky pro zatraktivnění sexuálního soužití.

V balení naleznete:

Hladký plastový vibrátor,
u kterého je možné plynulé nastavení vibrací. Jeho celková délka je 17 cm a průměr 2,5 cm. Napájení zajišťují 2x AA baterie.

Plastové venušiny kuličky jsou pomůckou pro uspokojení žen. Průměr kuliček je 3,5 cm.

Plastové vibrační vajíčko je spojené drátem s ovládacím zařízením. Vibrace je možné regulovat plynule. Délka vajíčka je 6 cm a průměr je 2,5 cm. Délka ovladače je 9 cm a průměr 2,5 cm. Napájení zajišťují 2x AA baterie.

Anální kuličky jsou vyrobeny z gelu a jsou perfektně pružné. Jejich délka je 19,5 cm a průměr největší kuličky je 2,5 cm.

Návlek na penis s jemným žilkováním a vytvarovaným žaludem je možné použít na penis nebo na vibrátor. Je vyroben z měkkého gelového materiálu. Celková délka je 17 cm a průměr 3,5 cm.

Návlek na penis ve tvaru vrtáku má speciální vroubkování a určen pro použití na penis nebo na vibrátor. Je vyroben z měkkého gelového materiálu. Jeho celková délka je 18 cm a maximální průměr 3,5 cm.

Uzavřený návlek na penis má různé dráždící výstupky pro maximální potěšení. Je možné ho použít na penis nebo na vibrátor. Návlek je vyroben z měkkého gelového materiálu. Celková délka je 14 cm a průměr 3 cm.

Dráždící kroužek s výstupky na stimulaci klitorisu a stydkých pysků. Je možné ho použít na penis nebo na vibrátor. Je vyroben z měkkého gelového velmi pružného materiálu. Celková délka je 8,5 cm a průměr 3,5 cm.

Baterie nejsou součástí balení.


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop