BOOM Balíček pro ženu na G-bod

Cena:1 990,00 Kč
Dostupnost:Skladem


Podrobný popis produktu BOOM Balíček pro ženu na G-bod

Přinášíme vám tuto exkluzivní nabídku jako tip na vánoční dárek pro ženu. Nabídka je exkluzivní nejen cenou, ale také obsahem.

BOOM VIVI - luxusní dvoumotorový vibrátor: moderní luxusní vibrátor s elektronicky řízenou pulsní vibrací a speciálním módem,kdy oba motory nefungují současně, ale na přeskáčku. Tři sekundy tak například intenzivně stimuluje G bod a oblast pochvy a pak přeskočí na oblast klitorisu (více zde).

Nomi Tang Cleaner čistící sprej 100 ml: speciální, extrémně efektivní  prostředek  k dezinfekci a čištění vašich erotických pomůcek od výrobce luxusních vibrátorů značky Nomi Tang. Jelikož sprej neobsahuje oleje ani alkohol, je vhodný k jemnému čištění  výrobků vyrobených z  citlivých materiálů, například silikonových erotických pomůcek (více zde).

BOOM Sexgel silikonový lubrikační olej 100 ml: hedvábně hladký silikonový lubrikant, který díky svému složení nepoškozuje silikonové pomůcky a můžete jej tak bez obav používat při erotických hrátkách se silikonovými hračkami (více zde).

Univerzální USB nabíječka/adaptér:  potřebujete nabít své elektronické USB zařízení, ale chybí vám adaptér? Tato nabíječka nabízí řešení. Stačí pouze zasunout USB kabel od vašeho elektronického zařízení do adaptéru a ten připojit do jakékoliv běžné zásuvky zdroje elektrické energie (více zde).

Nomi Tang Toybag:  značková taška Nomi Tang, která najde spoustu využití.  Max. rozměry tašky jsou 23 x 17 cm (více zde).

Při zakoupení tohoto vánočního balíčku máte samozřejmě dopravu zdarma!

Nabídka platí pouze do vyprodání zásob!
 


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop