Tenga 3D Zen masturbátor

Cena:1 049,00 Kč
Dostupnost:Skladem


Podrobný popis produktu Tenga 3D Zen masturbátor

Tenga 3D představuje řadu výrobků pro zcela nový pocit masturbace. Každý z pěti modelů vám poskytne jiný pocit z masturbace a každý uživatel si najde ten „svůj“. Tenga 3D byl vyroben tak, aby se přizpůsobil všem mužským velikostem. Tenga 3D je vyroben z měkkého hygienického (antibakteriálního) materiálu a provedení umožňuje snadné vyčistění a usušení.

Tenga 3D je ve stojánku vystavena v obráceném stavu - před použitím je nutno jí obrátit naruby, aby byl penis v kontaktu s vybraným povrchem. S Tenga 3D můžete slastné pocity zažívat znovu a znovu, stačí jen otočit (naruby), umýt, vysušit a je připravena pro další použití. Při správném používání vám zaručí kvalitní zážitek více než 50 krát. S Tenga 3D získáte jeden z nejúžasnějších a nejlevnějších výrobků na trhu.

Jeden z konstrukčních úspěchů Tenga 3D je moderní vzhled a jednoduchost užívání. Stojan výrobku slouží současně k sušení i k ukládání, takže se na masturbátor nedostanou žádné nečistoty. Součástí každého výrobku je vzorek gelu Tenga Hole Lotion Real (4ml).

Tenga 3D Module je určen pro milovníky silné stimulace. Každý pohyb a otočení přináší velmi intenzivní a vysoký pocit dráždění a vzrušení.

 

Více v recenzi na Eroticke-pomucky.cz


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop