Swede Senze Teasing masážní svíčka 150 ml - škádlivá

Cena:499,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Obsah : 150

Podrobný popis produktu Swede Senze Teasing masážní svíčka 150 ml - škádlivá

Masážní svíčka v dekorativním obalu, díky jehož tvaru se dobře drží a obsah se z něho dobře vylévá na tělo. Provoňte vaši ložnici a pokožku partnera vůní vanilky, chili a ylang ylang.

Speciálně upravený masážní olej do podoby vosku je možno zapálit stejně jako svíčku. Po zapálení svíčky počkejte asi 20 minut, dokud se olej nerozpustí.  Plamen uhaste a  poté si rozpuštěný olej můžete nejprve vetřít do rukou nebo jím rovnou pokapat partnerovu pokožku a  začít masírovat.   Svíčka hoří klidným příjemným plamenem a nádherně voní. Teplota oleje je příjemná. Roztírání je velice vzrušující a celá místnost se rychle a smyslně provoní. Olej se dokonale vtírá = nehrozí vážné nebezpečí umaštění lůžkovin.

Složení: Soy Wax (Glycine Soja), Bees Wax (Cera Alba), Coconut Oil (Cocos Nucifera), Candelilla Wax Euphorbia Cerifera),  Shea Butter (Butyrospermum parkii),  Avocado Oil (Persea Gratissima),  Jojoba Oil (Simmondsia  Chinensis),  Aloe Vera (Aloe barbadensis),  Vanilla Perfume,  Essential Oils,  Chili, Ylang Ylang,  Vitamin E (Tocopheryl Acetate), Benzyl Benzoate, Linalool,  Benzyl Alcohol,  Benzyl Salicylate, Geraniol, Farnesol, Eugenol


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop