Swede Senze Soothing masážní svíčka 150 ml - zklidňující

Cena:499,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Obsah : 150

Podrobný popis produktu Swede Senze Soothing masážní svíčka 150 ml - zklidňující

Masážní svíčka v dekorativním obalu, díky jehož tvaru se dobře drží a obsah se z něho dobře vylévá na tělo. Provoňte vaši ložnici a pokožku partnera vůní mentolu, růže a pomeranče.

Speciálně upravený masážní olej do podoby vosku je možno zapálit stejně jako svíčku. Po zapálení svíčky počkejte asi 20 minut, dokud se olej nerozpustí.  Plamen uhaste a  poté si rozpuštěný olej můžete nejprve vetřít do rukou nebo jím rovnou pokapat partnerovu pokožku a  začít masírovat.   Svíčka hoří klidným příjemným plamenem a nádherně voní. Teplota oleje je příjemná. Roztírání je velice vzrušující a celá místnost se rychle a smyslně provoní. Olej se dokonale vtírá = nehrozí vážné nebezpečí umaštění lůžkovin.

Obsahuje olej z avokáda, jojobový olej, palmový olej, včelí vosk, aloe vera, vitamin E a doplňující vonné esence.

Složení: Soy Wax (Glycine Soja), Bees Wax (Cera Alba), Coconut Oil (Cocos Nucifera), Candelilla Wax (Euphorbia Cerifera),  Shea Butter (Butyrospermum parkii),  Avocado Oil (Persea Gratissima),  Jojoba Oil (Simmondsia  Chinensis),  Aloe Vera (Aloe barbadensis),   Essential Oils; Spearmint,  Rose, Orange, Vitamin E (Tocopheryl Acetate), D-Limonene,  Geraniol, Citronellol, Linalool, 


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop