Romant Yoyo silikonové venušiny kuličky set 2v1 fialový

Cena:399,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Materiál : silikon
  • Průměr : 30 a 34
  • Váha : 40 a 62

Podrobný popis produktu Romant Yoyo silikonové venušiny kuličky set 2v1 fialový

Cenově výhodný set Venušiných kuliček vyrobený ze silikonu medicínské kvality. Materiál je hypoalergenní, a snadno se udržuje. V tomto setu najdete jednu větší kuličku o průměru 3,4 cm a váze 32 g, dále klasické Venušiny kuličky o průměru 3 centimetrů a váze 52,5 gramu.  Kuličky mají "vnitřní" kuličky, které se při pohybu chvějí.

Venušiny kuličky jsou univerzální erotickou pomůckou a hračkou zároveň. Díky svému provedení jsou velmi příjemné, snadno se zavádí a díky vibracím uvnitř vagíny způsobují příjemné pocity - vzrušení. Některé ženy při použití Venušiných kuliček dosahují silných orgasmů.

Kuličky také ale můžete využít pro trénování svalů pánevního dna stejně jako Kegelovy kuličky. Takové cvičení je nejen velmi příjemné, ale hlavně účinné. Jak na to? Zaveďte jednu nebo obě kuličky do vagíny a jemným tahem je zkoušejte opět vyndat. Když zapojíte ty správné svaly, půjde to ztuha. Takto postupujte vždy po chvilkách a cvičte cca 10 minut denně. Postupem času zjistíte, že svaly se zpevňují, což nejen zvýší vaše zdraví (tyto svaly jsou velmi důležité, abyste například netrpěli inkontinencí), ale také zvýší prožitek při sexu - zvyšuje se tření při milování.

Recenzi k tomuto výrobku si přečtěte zde.© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop