Nomi Tang Getaway Luxe Vibrátor fialový

Cena:1 499,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Barva : fialová
  • Baterie : 2 x AA; baterie nejsou součástí balení
  • Materiál : silikon
  • Ovládání : dotykový senzor, ovládací tlačítko
  • Průměr : rukojeť - 69
  • Průměr : vibrátor - 34
  • Váha : 112

Podrobný popis produktu Nomi Tang Getaway Luxe Vibrátor fialový

Seznamte se s dokonalostí - s výrobky značky Nomi Tang, které v letech 2010, 2014 a 2016  získaly  nejprestižnější světová ocenění ze design nebo v kategorii vynikající produkt.
Výrobky značky Nomi Tang jsou vysoce kvalitní produkty, které splňují veškeré požadavky současného spotřebitele.  Bezpečnost při používání, skvělý design, ergonomické tvary, neustálý vývoj, snaha o dokonalost - to vše je zárukou vysoké kvality. Vyzkoušejte je a uvidíte, že se tyto výrobky stanou vaším nepostradatelným společníkem.

Vibrátor Getaway Luxe s mírně zahnutou, širší  špičkou je určený nejen k vaginální, ale také k anální stimulaci.  Ať již ho použijete  sólo nebo ho svěříte do rukou svému partnerovi, jistě si  užijete skvělou předehru. Opusťte  rutinu a dopřejte si dostatek času bez stresu všedních dní s  tímto vibrátorem po vašem boku.

Vychutnávejte si atmosféru vzrušení kdekoliv, vibrátor s jemným silikonovým povrchem je velmi tichý.

Vložte do něho 2 x AA baterie (nejsou součástí balení) a poté si užívejte až 4,5 hodiny pohody, štěstí a vzrušení.  Jednoduché ovládání silných vibrací a různých vibračních vzorců, které se ovládají posouvání prstu nahoru nebo dolů po dotykovém tlačítku -  to je vibrátor Gateway Luxe. Dopřejte si  útěk od reality  do světa  vášně a smyslných zážitků.

Tento vibrátor není vodotěsný, ale je voděodolný, to znamená, že ho můžete omýt pod tekoucí vodou nebo ho použít ve sprše.   Dotykové tlačítko nefunguje,  pokud je vibrátor používán ve vodě!


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop