Mystim Elektro sex - Booty Garland S Anální korále

Cena:1 589,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Barva : černá
  • Délka : 30
  • Materiál : silikon
  • Průměr maximální (cm) : 3
  • Váha : 103

Podrobný popis produktu Mystim Elektro sex - Booty Garland S Anální korále

Anální korále z jemného silikonu, které jsou určeny k elektrické stimulaci. Vzrušení, které přináší stimulace při análních hrátkách bude ještě umocněna elektrickými impulzy v takové intenzitě, kterou snesete, od jemného brnění až po pulzace.

Výrobek  je bipolární  a k jeho aktivaci budete potřebovat zakoupit zařízení e-stim, jako je   Mystim  analogová nebo digitální jednotka.  Potom si můžete vychutnat zážitek, který vám bude brát dech.

Co je elektrosex?

Elektrická stimulace se stává čím dál více populární. Zatímco vibrátory a další erotické pomůcky již ovládly naše ložnice, elektrická stimulace je stále odsuzována. 

Jeden z nejvíce rozšířených mýtů ohledně e-stimulace je to, že jde o velmi nepříjemný a bolestivý proces a že se hodí pouze na pole sadomasochismu. Stimulace může být jemná a něžná až po silnou až bolestivou stimulaci.

E-stimulace - je to perverzní či ne?
Rozhodně nikoliv, e-stimulace není perverzní. Elektronická stimulace je jednou z posledních generací erotických pomůcek. Každý erotická pomůcka si musela projít předsudky a názory, zda je normální či naopak není. Nedlouhou dobu zpět bylo i použití vibrátorů považováno za perverzní. Nyní jsou ve společnosti přijímány jako běžná součást sexuálního života.

Zkuste něco nového! Kupte si to nejlepší na trhu a objevte vzrušující svět elektrosexu!

 


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop