Manželství hrou Erotická stolní hra

Cena:339,00 Kč
Dostupnost:Skladem


Podrobný popis produktu Manželství hrou Erotická stolní hra

V tomto balení najdete dvě společenské erotické hry. Jednak  Manželství hrou aneb Člověče, ožeň se/vdej a hru Tchýně to zařídí.

Manželství hrou aneb Člověče, ožeň se/vdej - hra určená pro dvojici. Nezáleží na tom, jestli už jste v manželském svazku nebo do něj vstupujete nebo ještě váháte ....   Ve hře se setkáte s celým spektrem známých životních situací, problémů a krizí, které mohou i v tom vašem vztahu někdy nastat. Zábavnou formou se tak na ně můžete náležitě připravit a také se poučit. Prohřešky proti pravidlům soužití hodnotí a „oceňuje“ poprvé v historii manželský bodový systém.

Tchýně to zařídí -  rodinná hra pro 2 - 8 hráčů. Kromě manželské dvojice se můžou zapojit nejen další rodinní příslušníci jako tchýně, švagr, potomci, ale i kamarádi a známí. S hrou si užijete legraci i napětí. Cestou na hráče čeká spousta otázek, úkolů a hádanek. Ne vždy rozhoduje “správná” odpověď. Záleží, jak pohotově, vtipně a s nadhledem si kdo poradí. Pro větší motivaci je tu opět speciální cena pro vítěze.  

Balení obsahuje: oboustrannou hrací desku (z každé strany jedna hra), hrací karty, hrací figurky, hrací kostku   a návod ke hře


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop