LoversPremium masážní svíčka Japanese Plum - 50 ml

Cena:299,00 Kč
Dostupnost:Skladem


Podrobný popis produktu LoversPremium masážní svíčka Japanese Plum - 50 ml

Masážní svíčka nabízí hned čtyři druhy použití. Použít se dá jako svíčka, hydratační krém, masážní olej a tělový balzám.

Můžete ji použít jako svíčku s velmi příjemnou jemnou vůní smyslného vanilkového krému pro vaše intimní chvilky pohody. Využít se dá také jako hydratační krém, který zajistí pružnost a vláčnost vaší pokožky a její maximální hydrataci. Příjemná je také jako masážní olej, kdy se malé množství rozehřáté svíčky nanese na dlaně a poté se jemnými krouživými pohyby roztírá po těle partnera.

Speciální složení svíčky slouží zároveň jako tělový balzám, který zajistí hebkost a výživu vaší pokožky. Několik druhů použití a příjemná konzistence dělá z této svíčky zábavnou hru, která dodá intimním chvilkám velmi zajímavý, romantický a vzrušující nádech. Masážní svíčka se rozehřívá již při nízké teplotě a tak je nanášení na tělo velmi příjemné.

Pro masáž nechte svíčku rozehřát a uhaste plamen, aby olej nebyl příliš horký. Teplota svíčky pro nanášení vosku je 38° C, což je teplota srovnatelná s vodou ve vířivce. Svíčka má příjemnou nevtíravou nasládlou vůni vanilky , která vás i vašeho partnera naladí do té správné romantické nálady. Obsah svíčky je 50 ml. Přírodní složky, které svíčka obsahuje dokonale ošetří vaší pokožku, která bude po jejím použití pružná, vláčná a hebká na dotek.

Složení: cocos nucifera oil, cera alba, glycine soja oil,  aloe barbadensis leaf extract, úarfum,  tocopherol,  benzyl benzoate,  citral, citronellol,  coumarin, eugenol,  geraniol, isoeugenol,  limonene, linalool

Užijte si pohodovou relaxi s vaším partnerem nebo svíčku využijte jako nádherně vzrušující předehru k vašim erotickým hrátkám!


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop