Intimní deodorant Fresh Me! pro muže i ženy 6 ml

Cena:169,00 Kč
Dostupnost:Skladem


Podrobný popis produktu Intimní deodorant Fresh Me! pro muže i ženy 6 ml

Intimní deodorant Fresh Me! je určen ženám i mužům. Je jemný a citlivý k pokožce, speciálně vyvinutý pro to, aby intimním částem vašeho těla dodával vítanou svěžest a vůni. A jak se deodorant používá? U mužů stáhněte předkožku směrem dozadu a krátce nastříkejte závan čerstvého Fresh Me! na žalud penisu. Ženy by si měly deodorant stříkat ze vzdálenosti asi 7 cm od jejich vnější intimní oblasti. Sprej pomáhá zbavit se jakékoli nepříjemné vůně a dopřává před milováním oběma z partnerů pocit znovu nabyté svěžesti a přitažlivosti.

Fresh me! se skrývá ve velice praktickém obalu ve tvaru pera. Stačí sundat vršek a aplikovat. Použití deodorantu vám tak nezabere víc než pár vteřin. Obsah jednoho kusu je 6 ml.

Složení: Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, PPG-1-Peg-9 Lauryl Glycol Ether, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis, Menthol, Panax Ginseng, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Sodium Lactate, Lactic Acid, Tea-lactate, Serine, Urea, Sorbitol, Sodium Chloride, Allantoin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazololine


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop