Fun Factory ToyBox limitovaná edice Karim Rashid

Cena:790,00 Kč
Dostupnost:Skladem


Podrobný popis produktu Fun Factory ToyBox limitovaná edice Karim Rashid

Pokud nezaváháte, budete patřit mezi pár vyvolených, kteří získali tento ne jen stylový, ale i funkční box na bezpečné ukládání a nabíjení Vašich hraček.

Box navrhoval kanadsko-americký návrhář Karim Rashid, kterého bezesporu můžeme počítat mezi ikony moderního designu. Na jeho kontě je několik světových cen za průmyslový design a mezi jeho klienty najdete stovky věhlasných společností z celého světa. Nyní, pro vánoční sezónu 2016, přichází německá společnost Fun Factory s touto limitovanou kolekcí boxu pro ukládání a diskrétní nabíjení erotických pomůcek.

Ano četli jste dobře, tento box nejen že chrání vaše erotické hračky před světlem a prachem, které nemá mnoho materiálů rádo, ale díky speciální škvíře v designu vám umožní nabíjet vaše "miláčky" všem na očích. A ještě to bude dobře vypadat. Tak neváhejte, my jsme získali pouze padesát kusů!

AKCE: k produktům Fun Factory, jejichž pořizovací cena převyšuje nebo je rovna částce  2490  Kč s DPH je tento box  ZDARMA. Akce platí do   odvolání  nebo do vyprodání zásob.


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop