Fun Factory Delight CNC Vibrátor na G-bod - černo-bílý

Cena:2 490,00 Kč
Dostupnost:Skladem

 • Baterie : LiPol akumulátor
 • Délka (cm) : 15
 • Efekt : podsvícená tlačítka
 • Materiál : plast, 100% silikon
 • Nabíjení : 4 hod., nabíječka je součástí balení
 • Ovládání : pomocí tlačítek + -
 • Průměr maximální (cm) : 3
 • Průměr minimální (cm) : 2
 • Vibrace : 8 vibračních programů
 • Vodotěsný : ano
 • Výdrž : 2,5

Podrobný popis produktu Fun Factory Delight CNC Vibrátor na G-bod - černo-bílý

Delight je první erotická pomůcka, která získala již dvě mezinárodní ocenění za skvělý design Red Dot Award 2008 a prestižní ocenění DESIGNPREIS 2009!
Delight má opravdu delikátní tvar
, který mírně připomíná mořského koníka - všeobecně oblíbeného a roztomilého tvorečka. Ovšem tento tvar ve Fun Factory nezvolili pouze pro jeho přitažlivost, ale především pro účel. Esovité zahnutí umožňuje nejen výrazně stimulovat G-bod, ale současně i při masturbaci s ním lze vyvíjet potřebný tlak pro vyvolání mokrého orgasmu. Velmi zdařilá kombinace čistého silikonu a PC ABS plastu na bocích vibrátoru zajišťuje jeho měkkost v kontaktu s citlivými oblastmi, ale současně i pevnost a tuhost pro potřebný tlak a snadné držení.

Delight je vybaven velmi výkonnou vibrační jednotkou, jejíž účinky nejsou pouze ve vaginální části, ale také na malém výstupku, který se dostává do kontaktu s klitorisem. Současná stimulace vnitřní i vnější části vagíny je velmi příjemná a účinná.

Ovládání je jednoduché a přehledné - tvoří jej dvě tlačítka (+) a (-). Stlačením tlačítka (+) se uvádějí vibrace do provozu v 8 stupních a poté následuje možnost volby 3 vibračních programů. Tlačítkem (-) se volby vrací. Jeho přidržením se sníží intenzita rychle a dalším stiskem se vibrace vypnou. Stlačením obou tlačítek současně lze ovládání uzamknout pro nechtěnné nebo náhodné zapnutí. Ovládání je podsvícené, což je velmi příjemné v noci, kdy nejen umožňuje lepší orientaci při ovládání, ale také dodává intimní osvětlení při vlastním aktu.

Nabíjení Click-N-Charge  - zjednodušeně CNC - je patent Fun Factory, který spočívá v jedné univerzání nabíječce pro všechny modely CNC Fun Factory. Propojení se provádí pouze přiložením nabíjecího třmenu, který se spojí s Delightem pomocí silných neodymových magnetů ve správné polaritě.

Fun Factory Delight je krásná až luxusní erotická pomůcka, která je současně výborným pomocníkem při párovém milování i při osamocené masturbaci. Navíc je to efektní a všeříkající erotický dárek, který potěší v pravém slova smyslu.

Informace pro zákazníky: tester tohoto výrobku si můžete prohlédnout v naší pražské prodejně!

Doporučujeme pročíst RECENZI na tento produkt a shlédnout video na YOUTUBE
© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop