Fifty Shades Darker - ocelový anální kolík

Cena:1 199,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Barva : stříbrná
  • Délka : celková - 8,9
  • Délka : použitelná - 8,3
  • Materiál : ocel
  • Průměr maximální (cm) : 3,6

Podrobný popis produktu Fifty Shades Darker - ocelový anální kolík

Chladný nebo teplý, takový může být povrch tohoto stylového ocelového análního  kolíku z oficiální kolekce Padesáti odstínů temnoty.  Ocel je citlivá na teplotu, povrch kolíku si proto můžete teplotně přizpůsobit.  Kolík můžete zahřát nebo zchladit a tím škálu vašich pocitů při jeho použití neuvěřitelně rozšířit. Dopřejte si extrémně erotický pocit chladného či zahřátého kovu, který proniká do vašeho těla.  

Kolík má elegantní tvar kapky, proto jeho  úzká špička  zajistí jeho snadné zavedení  a širší část splní svůj účel - naplní vás uspokojením.  Díky své použitelné délce 8,3 cm a maximálnímu průměru  3,6 cm  je kolík určen i pro začátečníky. Základna kolíku o průměru 3,8 cm krásně padne do ruky a přitom zajistí jeho bezpečné použití.

Kolík můžete v době, kdy jej nepoužíváte, uložit do saténového sáčku, který je součástí balení. Na kolík používejte lubrikační gel na bázi vody.


Tento produkt je součástí oficiální série Fifty Shades Darker, která je schválená samotnou autorkou tohoto románu E.L. James (román je součástí trilogie Fifty Shades).


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop