Fifty Shades Darker - anální kolík

Cena:619,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Barva : tmavomodrá
  • Délka : celková - 12,2
  • Délka : použitelná - 10,8
  • Materiál : silikon
  • Průměr : max. 3,6

Podrobný popis produktu Fifty Shades Darker - anální kolík

Tento silikonový anální kolík z oficiální kolekce Padesát odstínů temnoty se na první pohled ničím neliší od ostatních výrobků této kategorie. Má elegantní tvar, zúženou špičku pro snadné zavedení a jeho hedvábně jemný  povrch k jeho vyzkoušení přímo vyzývá. Jaké překvapení ale ukrývá vevnitř?  Překvapení pro všechny, nejen pro opravdové znalce análního potěšení. Překvapení, které ucítíte. Uvnitř  má kolík ocelovou kuličku,  která naráží do jeho stěn i při tom nejjemnějším pohybu. Stimulace se s intenzitou vašich pohybů bude zvyšovat.  Neuvěřitelně vzrušující zážitek, co říkáte?

Tmavomodrý kolík navržený jak pro muže tak i pro ženy je vyrobený ze silikonu lékařské kvality. Má dostatečně širokou základnu (7,1 cm), je tedy při použití velmi bezpečný. Použitelná délka kolíku je 10,8 cm a max. průměr 3,6 cm.  Součástí balení je i saténový sáček,  který ochrání nejen před prachem, ale i před zraky ostatních.


Tento produkt je součástí oficiální série Fifty Shades Darker, která je schválená samotnou autorkou tohoto románu E.L. James (román je součástí trilogie Fifty Shades).


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop