Fantasy for Her Vibrační vakuová pumpa pro ženy

Cena:699,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Barva : fialová
  • Baterie : 1 x AAA, není součástí balení
  • Materiál : TPU, ABS, PVC

Podrobný popis produktu Fantasy for Her Vibrační vakuová pumpa pro ženy

Skvělá pomůcka, pokud si chcete dopřát mnohonásobné potěšení najednou.  Tato podtlaková vaginální mušle v sobě spojuje přednosti vakuové pumpy ve spojení s výkonným sáním, simulací intenzivního orálního sexu a vibrací. 

Mušli přiložte na intimní místa a pomocí stiskacího balonku, který je s ní propojený hadičkou, v  ní vytváříte podtlak. V případě potřeby podtlak pomocí ventilu ihned snížíte.  Mušle je z vnitřní strany opatřena  jemnými výstupky pro maximální dráždění. z vnější strany je k mušli připevněna vibrační patrona, která se ovládá jedním tlačítkem. Vyzkoušejte, jak vypadá ráj na zemi!

Rozměry: stiskací balonek - délka 9,5 cm/průměr 5,1 cm; hadička - délka 50 cm; vibrační patrona - délka 8,9 cm, mušle - vnitřní max. rozměry 8,5 x 3,5 cm

Informace pro zákazníky: tester tohoto výrobku si můžete prohlédnout v naší pražské prodejně v Karlíně!

Testerka Karolína: "...při zkoušení jsem byla doma sama a to mi bylo líto. Proto jsem pumpu na chvíli odložila a vytáhla ji, až když přišel partner. Popravdě tenhle sex patřil k jednomu z nejlepších v mém životě, měla jsem pocit, že cítím sebemenší pohyb a tak stokrát víc.

CELOU RECENZI na tento výrobek si můžete přečíst na našem blogu. 


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop