Fantasy for Her Simulátor orálního sexu pro ženy

Cena:1 799,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Barva : fialová
  • Baterie : 2 x AAA, baterie nejsou součástí balení
  • Délka : celkem - 25
  • Materiál : silikon + ABS
  • Vibrace : 7 vibračních módů

Podrobný popis produktu Fantasy for Her Simulátor orálního sexu pro ženy

Chcete si  dopřát mnohonásobné potěšení najednou?  Tato pomůcka  v sobě spojuje přednosti vakuové pumpy ve spojení s výkonným sáním, simulací intenzivního orálního sexu a vibrací. 

Ke dlouhé rukojeti je připojena silikonová mušle, která je vytvarovaná tak, aby těsně přiléhala k intimním místům. A uvnitř má stimulační výstupek a drážky. Mušle je výkyvná, lze ji tedy nasměrovat do takového úhlu, jak potřebujete. Mušli, která má rozměry  9 x 5,5 cm, přiložte na vnější část vaginy a klitoris a spusťte sání nebo vibrace a nebo obě funkce najednou!

Stiskem tlačítka "V" spustíte vibrace, stiskem tlačítka "S" spustíte sání. Opakovaným stiskem těchto tlačítek vibrace nebo sání vypnete. Sání je velmi silné, pokud tedy potřebujete během použití rychle zmenšit podtlak, stiskněte tlačítko "R". 

Vyzkoušejte si nejprve fungování této pomůcky např. na stehně nebo bříšku, ať máte představu, co dokáže a naučíte se ji ovládat!

Testerka Hanka: "Pravda, není to výrobek, se kterým dosáhnete orgasmu bleskurychle, je to spíš taková pohodová věc, když si chcete sama v klidu pomalu užívat.  Stimulátor je dobrou volbou pro ženy, které někdy chtěly vyzkoušet vakuovou pumpu a další pomůcku, která pracuje na principu podtlakových vln, ale pořád se k tomu nemohou rozhodnout. Tady máte všechno v jednom včetně vibrací."

CELOU RECENZI na tento výrobek si můžete přečíst na našem blogu


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop