Eregma Max power 100+20 tbl. zdarma - doplněk stravy

Cena:649,00 Kč
Dostupnost:Skladem


Podrobný popis produktu Eregma Max power 100+20 tbl. zdarma - doplněk stravy

Komplexní přípravek určený k podpoře sexuálních funkcí.

Složení:  Maca gelatizovaná (extract), L-arginin hydrochlorid, mikrokrystalická celulosa (plnivo), Tri-bulus terestris (extrakt), Panax ginseng (extrakt), Silybum marianum (extrakt), taraxacum officinaleae (extrakt), DL-tokoferol acetát, stearana hořečnatý (plnidlo), Ginkgo biloba (extrakt), polyvinyl-pyrolidon (nosič), Smilax Officinalis (extrakt), oxid zinečnatý, koenzym Q10, oxid měďnatý, selenové kvasnice 

Dávkování: Užívejte 1 tabletu 2x denně (dopoledne mezi jídly, večer nejlépe 3 hodiny před spaním). Dávka se zapíjí dostatečným množstvím tekutiny (nejsou vhodné alkoholické nápoje ani mléko). Doporučuje se užívat dlouhodobě.

Upozornění: Doplněk stravy.  Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti a mladistvé do 15 let, těhotné a kojící ženy. Může snižovat krevní tlak. Osoby s poruchou krevní srážlivosti a osoby s jiným závažným onemocněním by měly užívání přípravku konzultovat s lékařem. Účinnost vstřebávání složek je zvýšena technologií mikronizace. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Neobsahuje lepek.

Upozornění pro diabetiky: Přípravek může snižovat hladinu krevního cukru v krvi, vhodnost používání konzultujte s lékařem.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 st. C.  Ukládejte mimo dosah dětí.

Distributor: VIVANTIS a.s., Školní náměstí 14, Chrudim

Hmotnost obsahu: 151 g ± 5%


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop