Eregma Max power 100+20 tbl. zdarma

Cena:649,00 Kč
Dostupnost:Skladem


Podrobný popis produktu Eregma Max power 100+20 tbl. zdarma

Kdy pomáhá:

- Zvyšuje sexuální aktivitu - zvyšuje libido, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci,
- Podporuje plodnost - u mužů zvyšuje počet, kvalitu a pohyblivost spermií, u žen zvyšuje schopnost otěhotnění a dozrávání vajíčka,
- Působí příznivě na hormonální hladinu u mužů a žen (menstruační potíže, problémy v menopauze, snížené libido),
- Působí proti stresu a pocitům úzkosti,
- Odstraňuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti,
- Zvyšuje vytrvalost, odolnost, koncentraci, vitalitu a paměť,
- Zlepšuje metabolismus tuků, snižuje hladinu cholesterolu, posiluje srdce (prevence infarktu a mozkové mrtvice),
- Působí příznivě na cévní systém a zlepšuje periferní prokrvení především mozku a končetin,
- Stabilizuje výkyvy hladiny krevního cukru - velmi vhodný pro diabetiky,
- Zvyšuje vylučování žluči, zlepšuje činnost jater a zažívání,
- Zlepšuje funkci sliznic zažívacího ústrojí a močových cest,
- Zvyšuje imunitu organismu,
- Snižuje vypadávání vlasů a zlepšuje jejich kvalitu,
Brzdí zánětlivé procesy v pohybovém aparátu,
- Zvyšuje nárůst svalové hmoty a zvyšuje fyzickou výkonnost - velmi vhodné pro sportovce,
- Zpomaluje stárnutí organismu.

Účinek přípravku je komplexní
Zlepšuje energetické procesy v buňkách, což vede ke zvýšení obsahu energie. Koenzym Q10 se velmi intenzívně podílí na regeneraci buněk a zvýšení energetických zásob, resp. buněčné energie. Účinné vstřebávání koenzymu Q 10 je podpořeno speciální technologií výroby (mikronizace) a přídavkem extraktu bylin (Sarsaparilla a Tribulus terrestris).

Na organizmus působí antioxidačně
V organismu běžně vznikají reaktivní formy kyslíku a dusíku, tzv. volné radikály. Jsou-li v nadbytečném množství, a působí-li dlouhodobě, organismus poškozují. Jejich obsah se zvyšuje např. kouřením, konzumací alkoholu, nadměrným příjmem potravy a stresem. Koenzym Q10, vitamín E, silymarin a selen snižují hladinu těchto volných radikálů a reaktivních molekul, což je velmi důležité pro zlepšení metabolizmu, snížení únavnosti, snížení důsledků stresu a do jisté míry i k odstranění pocitů "ztráty energie".

Podporuje životně důležité enzymatické procesy
Selen, zinek, měď jsou prvky, které tvoří významnou funkční součást řady enzymů důležitých pro životní funkce v organizmu, zejména pro antioxidační stabilitu, pro celistvost buněčných membrán, pro enzymy podílející se na imunitě a protirakovinném působení; tyto prvky jsou přidány do přípravku v biologicky dobře dostupné formě a organizmus je velmi dobře využije.

Adaptogenní účinek
Maca, panax ginseng, tyto komponenty snižují negativní dopad stresových účinků na organizmus, zlepšují jeho výdrž a bdělost, což se projevuje zlepšením nálady a mírným stimulačním účinkem na mozek.

Afrodiziakální účinek
Účinek složek jako je L-arginin, sarsaparilla, panax ginseng a tribulus terrestris se projevuje ve třech různých oblastech. L-arginin je zdrojem oxidu dusnatého způsobujícího rozšíření cév, což se příznivě projevuje na prokrvení v pánevní oblasti a prokrvenosti pohlavního údu a tím na zlepšení erektilní funkce (erekce). Panax ginseng působí přímo afrodiziakálně a zlepšuje psychické procesy příznivě ovlivňující sexualitu. Sarsaparilla a tribulus terrestris obsahují sapogeniny, které zasahují do metabolizmu steroidních látek podílejících se na zlepšení sexuálních funkcí organizmu.

Ovlivnění předstojné žlázy (prostaty)
Zinek se na zmíněném procesu podílí velmi intenzívně, tato skutečnost je dobře známa a sloučeniny zinku jsou používány v prevenci a při ovlivňování hypertrofie prostaty. Správná činnost předstojné žlázy (prostaty) je podmínkou bezproblémové sexuální aktivity u mužů.

Ovlivnění činnosti centrálního nervového systému
Extrakt z Panax ginseng zlepšuje činnost centrálního nervového systému a navozuje lepší náladu. Extrakt Ginkgo biloba zlepšuje periferní prokrvení nejen mozku, ale též končetin a penisu, tím zlepšuje jejich výživu a funkci.

Složení:

 • Maca gelatizovaná (extract - kořen) 
 • L-argining hydrochlorid
 • mikrokrystalická celulosa (plnivo)
 • Tri-bulus terestris (extrakt - plod) 
 • Panax ginseng (extrakt - stonek + list)
 • Silybum marianum (extrakt - semena)
 • Taraxacum officinaleae (extrakt - kořen)
 • DL-tokoferol acetát
 • stearan hořečnatý (plnidlo)
 • Ginkgo biloba (extrakt - list)
 • polyvinyl-pyrolidon (nosič)
 • Smilax officinalis (extrakt - kořen)
 • oxid zinečnatý
 • koenzym Q10 
 • oxid měďnatý 
 • selenové kvasnice

Účinnost vstřebávání složek je zvýšena technologií mikronizace.

Dávkování:
Doporučené dávkování je 2krát denně 1 tableta (dopoledne mezi jídly, večer nejlépe 3 hodiny před spaním); dávka se zapíjí dostatečným množstvím tekutiny (nejsou vhodné alkoholické nápoje ani mléko). Při vyšším dávkování se účinek přípravku zvyšuje. V doporučených dávkách nemá přípravek nežádoucí vedlejší účinky, působí pozvolna a přirozeně. Nevzniká na něj návyk. Účinek se u vyčerpaného organizmu znatelně projeví už po jednodenní dávce, výrazného účinku je dosaženo po několika týdenním užívání. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě - i po dobu několika měsíců. Po využívání dvou balení (regenerační kúra) účinek přípravku dlouhodobě přetrvává. Pokud se potíže opět objeví, je vhodné regenerační kúru zopakovat.

Balení: 100 tablet

Upozornění: Doporučeno ke schválení Státním zdravotním ústavem a schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR pod OVZ-350-20.10.2005-36025. Není určeno pro děti a mladistvé do 15 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek může snižovat krevní tlak. Osoby s poruchou krevní srážlivosti a osoby s jiným závažným onemocněním by měly užívání přípravku konzultovat s lékařem. Upozornění pro diabetiky: přípravek může snižovat hladinu krevního cukru v krvi.


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop