Bathmate Hydromax X30 Wide Boy vakuová pumpa - clear

Cena:3 190,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Barva : čirá
  • Délka : 30 cm
  • Průměr maximální (cm) : 6,8 cm
  • Průměr minimální (cm) : 4 cm

Podrobný popis produktu Bathmate Hydromax X30 Wide Boy vakuová pumpa - clear

Vodní vakuovou pumpu Bathmate Hydromax X30 není třeba představovat, v tomto případě však výrobce vyslyšel požadavky zákazníků a přichází s typem X30 Wide Boy. Ano,  tato pumpa není delší, než X30, ale je širší. A to je příležitost pro muže, kteří nepožadují delší pumpu, ale kvůli širšímu penisu uvítají pumpu s větším průměrem. Aby vakuová pumpa plnila svůj účel, musí vám dobře sedět.  

I tento typ vakuové pumpy Bathmate Hydromax využívá tlaku vody a umožní tak každému muži zvětšení penisu a zkvalitnění jeho sexuální života. Pumpu je nejlepší používat ve vaně nebo sprchovém koutě 15 - 20 minut denně po dobu 6 týdnů. Výsledky uvidíte sám.

Vakuová pumpa pomáhá také při problémech s předčasnou ejakulací nebo ke zvýšení erekce.  Vakuové pumpy Bathmate Hydromax nabízejí to nejlepší v hydro-technologii pro zvětšení penisu a vylepšení sexuálního života. Proti ostatním pumpám dosahuje díky svému jedinečnému systému čerpadla znatelně větší sací síly a rychlejšího účinku.

Gumová manžeta obsahuje měkké těsnění, které netlačí a zajišťuje tak maximální pohodlí kolem penisu a varlat. Pro snadnější čištění je odnímatelné. Gumová manžeta zvládne plné 360 stupňové pozitivní rotace, aby umožnila vizuální prohlížení. Navíc je možné nastavit úhel sklonu pro optimální účinnost při použití ve vaně nebo ve sprše. Metrické a palcové měřítko vám umožní sledovat vizuální zobrazovací plochu. Horní a dolní část vakuové trubice je opatřena hrubou texturou pro pohodlné uchopení a ovládání pumpy.

Čištění pumpy je velmi snadné. Před i po použití je potřeba vakuovou pumpu umýt mýdlovou vodou a důkladně ji vypláchnout. Při vyplachování držte pumpu vzhůru nohama a stiskněte tlačítko ventilu. Pod tekoucí vodní vypláchněte, aby na pumpě nezbyly žádné zbytky mýdla či chlupů, které by mohly ohrozit těsnění při dalším používání.

Dopřejte si tuto kvalitní vakuovou pumpu k větší spokojenosti vás i vaší partnerky a k vylepšení vašeho sexuálního života.


Přečtěte si recenzi vakuové pumpy Bathmate Hydromax.© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop