Bathmate Hercules vakuová pumpa pro muže - čirá

Cena:2 499,00 Kč
Dostupnost:Skladem


Podrobný popis produktu Bathmate Hercules vakuová pumpa pro muže - čirá

Jedna z nejsilnějších vakuových pump na trhu!

Bathmate je vakuová pumpa, která využívá podtlaku vody. Nabízí tak úplně nový princip zvětšování penisu a procvičování či dosažení erekce. Bathmate se používá ve vaně nebo ve sprchovém koutě.

Bathmate může vyřešit potíže s erekcí, zakřivením penisu, prospívá prostatě a dokonce pomáhá i při předčasné ejakulaci. Bathmate používají také sportovci, u kterých dochází ke smršťování penisu vinou náročných tréninků.

Bathmate se používá po dobu 15-20 minut 3 až 7x týdně.

Penis je 99% veškerého času v ochablém stavu, v tomto období se v penisu hromadí toxiny, které následně znemožňují nástup erekce. Při pravidelném používání vodní pumpa Bathmate tyto toxiny odstraňuje a zároveň zabraňuje vzniku toxinů nových, které se hromadí v tkáních penisu.
Při pravidelném používání pomůcky Bathmate proudí do penisu krev s vysokým obsahem kyslíku. Je rovněž prokázáno, že Bathmate snižuje hladinu cholesterolu a pomáhá tak více, než je zřejmé na první pohled.

Bathmate se naplní vodou, odstraní se bubliny a nasadí se na penis. Poté se několikrát přitlačí ke kořeni penisu -  vytlačí se tak přebytečná voda a vznikne podtlak. Pružná manžeta udržuje podtlak a penis je tak intenzivně roztahován do objemu a délky. Měřítko na Bathmate velmi přesně ukazuje dosažené výsledky. Uvolnění podtlaku se provádí ventilkem na konci Bathmate.

Bathmate - snadná cesta ke spokojenosti...


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop