BASIC X Stimulátor klitorisu a vibrátor 2v1 - fialový

Cena:1 499,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Barva : fialová
  • Baterie : dobíjecí, USB kabel je součástí balení
  • Délka : celkem - 22
  • Průměr : 2 - 4,5
  • Průměr : zobáček - 1,5
  • Vibrace : 5 režimů sání, 10 vibračních módů
  • Výdrž : dle zvolené intenzity - až 2

Podrobný popis produktu BASIC X Stimulátor klitorisu a vibrátor 2v1 - fialový

Patříte k ženám, které potřebují opravdu silnou stimulaci?  Pokud vám již ostatní stimulátory klitorisu a masážní strojky nestačí, pak je tu pro vás tento stimulátor klitorisu, jehož síla a účinky jsou podobné tomu, jako byste používala vakuovou pumpu pro ženy. 

Ano, 5 druhů podtlakových vln je  velmi silných. Po zapnutí výrobku se podtlakové vlny mění pomocí tlačítka (A). Zobáček o průměru 1,5 cm bude nasávat váš klitoris opravdu velkou silou.  Proto je tento výrobek určen ženám, které již mají se stimulátorem klitorisu zkušenosti a potřebují podstatně silnější stimulaci.

Pokud budete chtít při používání  změnu, tak je to jednoduché.  Jeho druhá část slouží jako vibrátor, který má dva motory.  Tlačítkem č. 1  se ovládají vibrace v části, která se vkládá do vaginy a tlačítkem č. 2 vibrace u zobáčku s otvorem.  Vibračních módů máte na výběr 10 druhů.

Podtlakové vlny a vibrace jdou spustit současně - to je výzva pro ženy, které chtějí opravdu   maximum.

Hlavice se zobáčkem je lehce odnímatelná, což usnadňuje čištění zobáčku. 

Testerka Karolína: Lenka: "Basic X mě hodně překvapil, když bych to měla srovnat se Satisfyerem, tlakové vlny jsou úplně jiné. Jsou pomalejší a mnohem více vycucávají klitoris dovnitř. A s tím, že funguje jako pumpa na klitoris, musím jen souhlasit. Klitoris je více prokrvený a citlivý."

CELOU RECENZI na tento výrobek si můžete přečíst na našem blogu.  


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop