Aimil QX Gold 4 tablety - doplněk stravy

Cena:595,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Objem : 4

Podrobný popis produktu Aimil QX Gold 4 tablety - doplněk stravy

Jděte do toho a zažijte ten nejlepší sex. Doplněk stravy QX GOLD podpoří nejen erekci, ale také celkový prožitek. Obsahuje nejcennější přírodní afrodiziakum, tzv. himalájské zlato. Vstavač mužský a šafrán setý navíc vylepší kvalitu spermií a hřebíček vonný podpoří libido. Spolu s 11 dalšími bylinami Vám pomůžou poznat to největší tajemství přírody.

Po celá staletí lidé zkoumali účinky různých látek na jejich milostný život. Testovali nápoje, pokrmy i léky, které dnes souhrnně označujeme jako afrodiziaka. Nepodporují pouze stimulaci erekce, ale i obnovu nebo zvýšení libida (tedy sexuální touhy a energie) a celkového prožitku při sexu.

Vyzkoušejte sílu přírody přímo z Himalájí a užívejte si úžasný sex.

Dávkování:

1 tobolka 30 min. před sexuálním aktem (max. 2 tobolky denně s odstupem min. 7 hod.). Dlouhodobým užíváním se zvyšuje efektivita.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku. Není určeno pro lidi se srdečními problémy nebo s vysokým tlakem. Při užívání antibiotik může být snížená účinnost QX GOLD.

Pravidelným a opakovaným užíváním dochází ke zvýšení účinků QX Gold.

Tradiční ajurvéda pohlíží na afrodiziakální byliny skrze 4 kategorie:

- rostliny podporující erekci

- rostliny vyvolávající sexuální touhy a zvyšující libido

- rostliny stimulující kvantitu a kvalitu spermatu

- rostliny zlepšující funkci ejakulace (zpomalují dobu ejakulace, zlepšují výkonnost a působí i jako prevence předčasné ejakulace)

Složení: Vitánie snodárná (16,3%), Mumio (16,3%), Osteň obecná (7,3%), Mokřanka trnitá  (7,3%), Ženšen pravý (6,4%), Vstavač mužský (6,4%), Chřest hroznovitý -  vodný extrakt z kořene (5,4%), Muškátovník vonný (4,5%), Vrcholák tříslovinný (3,6%), Chřest hroznovitý -  mletá frakce z kořene (1,8%), Hřebíčkovec vonný (1,8%), Pepř černý (1,8%), Kardamovník obecný (1,5%), Šafrán setý (0,9%), Housenice čínská (0,4%)

Ostatní látky: materiál tobolky - hydroxypropylmethylceluloza

Hmotnost obsahu balení: 1,7 g

Země původu: Indie

Distributor: Aimil Pharmaceuticals EU, s.r.o., Holzova 2887/10b, 628 00 Brno, Česká republika


© 1998-2013 VIRTSHOP CZ, s.r.o. database source sexshop